OTZI HEALTH & FITNESS: KO MĒS ĒDAM?

Mūsu ikdienas skrējienā ļoti bieži nav laika padomāt par to, ko mēs ēdam.OTZI Health & Fitness pasākumā "Ko mēs ēdam?" Aksels Cīrulis padalījās ar jauniešiem ar 5-iem VIEGLIEM PRINCIPIEM, kuri ir jāievero, lai ātri UZLABOTU SAVAS ĒŠANAS IEMAŅAS.Lai uzzināt vairāk par veselīgo dzīvesveidu, sēkojiet Akselam - Aksels Cīrulis

Posted by OTZI fonds on Sunday, 24 February 2019

Datums un laiks:

23.02.2019.

Norises vieta:

Kāpēc atbalstīt?

Latvijas sociālā atbalsta iestādes nodrošina bērnu un jauniešu pamata vajadzības — izdzīvot un nodrošināt sev iztiku. Bet ir svarīgi iedvesmot un pilnveidot jauno paaudzi, palīdzēt viņiem izaugt par patstāvīgi domājošām un radošām personībām, tā atverot jaunas perspektīvas. Ir svarīgi ļaut viņiem noticēt saviem spēkiem un talantiem, kas nākotnē sniegs ieguldījumu Latvijas ekonomikā, politikā un sociālajā vidē.

Apraksts:

OTZI Jaunieši (sadarbībā ar SOS bērnu ciemati Latvijā) 23. februārī aizvadīja  intensīvu un veselīgu OTZI HEALTH & FITNESS nodarbību kopā ar fitnesa un pareiza uztura entuziastiem no Latvijas!

Paldies Akselam Cīrulim par jaunām zināšanām un atdevi!

Paldies Ērikam Visockim, Diānai Nikitinai un Agatei Ādiņai par enerģijas lādiņu, fizisko iekustināšanu un uzņemšanu savās mājās EV Fizio Fit!