10 dzīves kategorijas no Jāņa Rozenblata

Un kādi ir Jūsu mērķi katrā no šīm 10 dzīves kategorijām?Paldies Janis Rose no Mailigen.lv par šo atziņu bagātu OTZI Self-Development pasākumu!

Posted by OTZI fonds on Sunday, 2 June 2019

Datums un laiks:

16.03.2019.

11.05.2019.

14.09.2019.

16.11.2019.

Norises vieta:

Kāpēc atbalstīt?

Latvijas sociālā atbalsta iestādes nodrošina bērnu un jauniešu pamata vajadzības — izdzīvot un nodrošināt sev iztiku. Bet ir svarīgi iedvesmot un pilnveidot jauno paaudzi, palīdzēt viņiem izaugt par patstāvīgi domājošām un radošām personībām, tā atverot jaunas perspektīvas. Ir svarīgi ļaut viņiem noticēt saviem spēkiem un talantiem, kas nākotnē sniegs ieguldījumu Latvijas ekonomikā, politikā un sociālajā vidē.

Apraksts:

2019. gadā esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar Janis Rose un Mailigen.lv. Tās ietvaros rīkojam dažādas meistarklases pašizaugsmē jauniešiem no visas Latvijas.

Pašizaugsme ir viena no vissvarīgākajām prasmēm, lai izbaudītu pilnvērtīgu un panākumiem bagātu dzīvi. Taču gan pozitīva domāšana, gan spēja vienmēr saskatīt izeju ik vienā dzīves situācijā ir jātrenē.

Vairāku lekciju ciklā Jānis iepazīstina ar 10 dzīves kategorijām, kuru izpratne palīdz sabalansēt dzīvi tā, lai justos uz visiem 100%, un vienmēr spētu ģenerēt un validēt idejas, kuras virzīs uz priekšu! Tāpat arī lekcijās tiek apskatīti dažādi izausgmes ceļi, un, kā atrast sev piemērotāko!

Viesi/Lektori:

Jānis Rozenblats (Janis Rose)